Companie
Detalii identificare
Nume firmăBENCE CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42662348 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/968/2020
EUIDROONRC.J5/968/2020
Data înființării22.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGurghiului nr. 21, Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
96.650
Profit (Lei)
9.948
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96.650 | 9.948 | 829 | 102.808 | 0 | 13.610 | -89.198 | 1 |
| 2023 | 32.200 | 0 | 0 | 102.600 | 0 | 3.454 | -99.146 | 1 |
| 2022 | 41.500 | 0 | 0 | 80.761 | 0 | 339 | -80.422 | 2 |
| 2021 | 51.150 | 0 | 0 | 67.434 | 0 | 3.535 | -63.899 | 2 |
| 2020 | 10.750 | 0 | 0 | 22.767 | 0 | 275 | -22.492 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.15%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
7.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.15%
Profit net per salariat
9.948 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.29% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.25% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -11.15% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 9.948 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
7.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.1 | 9.32 | 122.42 | 14.47 | 39.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.95 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.650 Lei | 32.200 Lei | 20.750 Lei | 25.575 Lei | 5.375 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.03 | 0 | 0.05 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.03 | 0 | 0.05 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro