Companie
Detalii identificare
Nume firmăZONAL INTERMED S.R.L.
Cod unic de înregistrare42676513 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020001346226
EUIDROONRC.J2020001346226
Data înființării24.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaCiric nr. 2, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
170.664
Profit (Lei)
49.170
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.664 | 49.170 | 4.098 | 353.589 | 148.234 | 255.033 | 49.678 | 1 |
| 2024 | 294.549 | 190.264 | 15.855 | 33.172 | 183 | 242.497 | 209.508 | 1 |
| 2023 | 99.640 | 0 | 0 | 20.092 | 12.690 | 26.646 | 19.244 | 1 |
| 2022 | 61.042 | 0 | 0 | 11.346 | 31.389 | 2.895 | 22.938 | 1 |
| 2021 | 261.124 | 115.120 | 9.593 | 4.667 | 47.705 | 72.590 | 115.628 | 1 |
| 2020 | 179.623 | 115.238 | 9.603 | 1.694 | 60.408 | 56.724 | 115.438 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.98%
Lichiditate curentă
0.72
Viteza rotație active
0.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.98%
Profit net per salariat
49.170 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.81% | 64.6% | 0% | 0% | 44.09% | 64.16% |
| Marjă profit brut | 29.77% | 65.54% | 0% | 0% | 45.09% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.98% | 90.81% | 0% | 0% | 99.56% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 49.170 Lei | 190.264 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 115.120 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.42
Viteza rotație stocuri
19.96
Durata medie încasare creanțe
260.53 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.42 | 1.21 | 2.53 | 1.78 | 2.17 | 1.53 |
| Viteza rotație stocuri | 19.96 | 52.1 | 19.22 | 25.01 | 159.71 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 260.53 zile | 135.64 zile | 0 zile | 0 zile | 69.41 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 170.664 Lei | 294.549 Lei | 99.640 Lei | 61.042 Lei | 261.124 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.72
Lichiditate imediată
0.7
Pondere active imobilizate
36.76%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.72 | 7.31 | 1.33 | 0.26 | 15.55 | 33.49 |
| Lichiditate imediată | 0.7 | 7.14 | 1.07 | 0.04 | 15.2 | 33.49 |
| Pondere active imobilizate | 36.76% | 0.08% | 32.26% | 91.56% | 39.66% | 51.57% |
| Pondere active circulante | 63.24% | 99.92% | 67.74% | 8.44% | 60.34% | 48.43% |
©Firme.ro