Companie
Detalii identificare
Nume firmăMUSTACIOSII OLD S.R.L.
Cod unic de înregistrare42700638 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020007168404
EUIDROONRC.J2020007168404
Data înființării30.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaRezonanţei nr. 1-3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
123.132
Profit (Lei)
7.677
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.132 | 7.677 | 640 | 26.299 | 0 | 34.215 | 7.917 | 1 |
| 2024 | 286.035 | -7.524 | -627 | 18.200 | 1.067 | 109.215 | 92.735 | 3 |
| 2023 | 249.285 | 0 | 0 | 20.571 | 2.667 | 116.224 | 100.259 | 2 |
| 2022 | 294.173 | 83.343 | 6.945 | 24.202 | 4.267 | 207.049 | 190.339 | 2 |
| 2021 | 273.150 | 118.790 | 9.899 | 18.308 | 5.867 | 114.925 | 106.996 | 2 |
| 2020 | 52.085 | 0 | 0 | 32.307 | 7.467 | 7.167 | -11.794 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Lichiditate curentă
1.3
Viteza rotație active
3.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Profit net per salariat
7.677 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.23% | -2.63% | 0% | 28.33% | 43.49% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.24% | 0% | 0% | 29.18% | 44.47% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.97% | -8.11% | 0% | 43.79% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 7.677 Lei | -2.508 Lei | 0 Lei | 41.672 Lei | 59.395 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
11.09 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.6 | 2.59 | 2.1 | 1.39 | 2.26 | 3.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 249285 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.09 zile | 4.9 zile | 5.81 zile | 4.76 zile | 5.13 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 123.132 Lei | 95.345 Lei | 124.643 Lei | 147.087 Lei | 136.575 Lei | 52.085 Lei |
Lichiditate curentă
1.3
Lichiditate imediată
1.3
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.3 | 6 | 5.65 | 8.56 | 6.28 | 0.22 |
| Lichiditate imediată | 1.3 | 6 | 5.65 | 8.56 | 6.28 | 0.22 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.97% | 2.24% | 2.02% | 4.86% | 51.03% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.03% | 97.76% | 97.98% | 95.14% | 48.97% |
©Firme.ro