Companie
Detalii identificare
Nume firmăAC CONTURING S.R.L.
Cod unic de înregistrare42751321 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ4/809/2020
EUIDROONRC.J4/809/2020
Data înființării09.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFragilor nr. 8, Faraoani, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
22.150
Profit (Lei)
-121
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.150 | -121 | -10 | 1.696 | 0 | 39.674 | 37.978 | 1 |
| 2024 | 65.900 | 3.300 | 275 | 4.292 | 0 | 42.391 | 38.099 | 1 |
| 2023 | 107.950 | 30.596 | 2.550 | 12.162 | 0 | 57.897 | 45.735 | 1 |
| 2022 | 27.714 | 0 | 0 | 225 | 0 | 31.668 | 31.443 | 1 |
| 2021 | 140.120 | 35.822 | 2.985 | 9.256 | 40 | 50.616 | 41.400 | 2 |
| 2020 | 24.540 | 5.378 | 448 | 4.866 | 107 | 10.337 | 5.578 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.32%
Lichiditate curentă
23.39
Viteza rotație active
0.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.32%
Profit net per salariat
-121 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.55% | 5.01% | 28.34% | 0% | 25.57% | 21.92% |
| Marjă profit brut | 0.99% | 7.24% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.32% | 8.66% | 66.9% | 0% | 86.53% | 96.41% |
| Profit net per salariat | -121 Lei | 3.300 Lei | 30.596 Lei | 0 Lei | 17.911 Lei | 5.378 Lei |
Viteza rotație active
0.56
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
320.8 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.56 | 1.55 | 1.86 | 0.88 | 2.77 | 2.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 320.8 zile | 158.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 22.150 Lei | 65.900 Lei | 107.950 Lei | 27.714 Lei | 70.060 Lei | 24.540 Lei |
Lichiditate curentă
23.39
Lichiditate imediată
23.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 23.39 | 9.88 | 4.76 | 140.75 | 5.47 | 2.12 |
| Lichiditate imediată | 23.39 | 9.88 | 4.76 | 140.75 | 5.47 | 2.12 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.08% | 1.02% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.92% | 98.98% |
©Firme.ro