Companie
Detalii identificare
Nume firmăREAL EXIT VAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42765904 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/305/2020
EUIDROONRC.J31/305/2020
Data înființării13.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaCetinei nr. 12, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
312.142
Profit (Lei)
45.655
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312.142 | 45.655 | 3.805 | 98.422 | 6.008 | 138.269 | 45.855 | 1 |
| 2024 | 300.920 | 36.863 | 3.072 | 40.452 | 0 | 134.587 | 94.135 | 2 |
| 2023 | 370.494 | 76.787 | 6.399 | 46.870 | 0 | 123.941 | 77.071 | 0 |
| 2022 | 371.567 | 112.338 | 9.362 | 52.540 | 0 | 165.078 | 112.538 | 1 |
| 2021 | 298.884 | 128.585 | 10.715 | 31.135 | 0 | 190.236 | 159.101 | 1 |
| 2020 | 90.385 | 30.316 | 2.526 | 12.498 | 0 | 43.014 | 30.516 | 1 |
Marja profit net
14.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Lichiditate curentă
1.4
Viteza rotație active
2.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Profit net per salariat
45.655 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.63% | 12.25% | 20.73% | 30.23% | 43.02% | 33.54% |
| Marjă profit brut | 18.46% | 15.72% | 21.73% | 31.23% | 44.02% | 33.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.56% | 39.16% | 99.63% | 99.82% | 80.82% | 99.34% |
| Profit net per salariat | 45.655 Lei | 18.432 Lei | n/a | 112.338 Lei | 128.585 Lei | 30.316 Lei |
Viteza rotație active
2.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
21.34 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.16 | 2.24 | 2.99 | 2.25 | 1.57 | 2.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 29.89 | 0 | 27.37 |
| Durata medie încasare creanțe | 21.34 zile | 4.09 zile | 11.47 zile | 120.95 zile | 2.46 zile | 21.46 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 312.142 Lei | 150.460 Lei | n/a | 371.567 Lei | 298.884 Lei | 90.385 Lei |
Lichiditate curentă
1.4
Lichiditate imediată
1.4
Pondere active imobilizate
4.16%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.4 | 3.33 | 2.64 | 3.14 | 6.11 | 3.44 |