Companie
Detalii identificare
Nume firmăDINAMIC PROIECTARE MBC S.R.L.
Cod unic de înregistrare42772820 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2015/2020
EUIDROONRC.J12/2015/2020
Data înființării14.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSălicea nr. 103 D, Sălicea, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
553.901
Profit (Lei)
-489.999
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 553.901 | -489.999 | -40.833 | 101.898 | 457.296 | 256.354 | 611.779 | 1 |
| 2024 | 992.484 | 768.105 | 64.009 | 28.790 | 371.519 | 759.049 | 1.101.778 | 1 |
| 2023 | 291.863 | 3.288 | 274 | 21.124 | 1.821 | 352.976 | 333.673 | 2 |
| 2022 | 296.235 | 81.246 | 6.771 | 8.577 | 0 | 338.962 | 330.385 | 2 |
| 2021 | 148.763 | 130.540 | 10.878 | 4.071 | 0 | 253.210 | 249.139 | 0 |
| 2020 | 123.342 | 118.399 | 9.867 | 3.700 | 71 | 122.228 | 118.599 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-88.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-80.09%
Lichiditate curentă
2.52
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-88.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-80.09%
Profit net per salariat
-489.999 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -88.46% | 77.39% | 1.13% | 27.43% | 87.75% | 95.99% |
| Marjă profit brut | 0% | 79.68% | 1.98% | 28.28% | 90.39% | 98.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -80.09% | 69.72% | 0.99% | 24.59% | 52.4% | 99.83% |
| Profit net per salariat | -489.999 Lei | 768.105 Lei | 1.644 Lei | 40.623 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
11.8
Durata medie încasare creanțe
133.07 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 0.88 | 0.82 | 0.87 | 0.59 | 1.01 |
| Viteza rotație stocuri | 11.8 | 38.49 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 133.07 zile | 258.48 zile | 402.67 zile | 415.4 zile | 551.7 zile | 354.49 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 553.901 Lei | 992.484 Lei | 145.932 Lei | 148.118 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.52
Lichiditate imediată
2.06
Pondere active imobilizate
64.08%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.52 | 26.37 | 16.71 | 39.52 | 62.2 | 33.03 |
| Lichiditate imediată | 2.06 | 25.47 | 16.71 | 39.52 | 62.2 | 33.03 |
| Pondere active imobilizate | 64.08% | 32.86% | 0.51% | 0% | 0% | 0.06% |
| Pondere active circulante | 35.92% | 67.14% | 99.49% | 100% | 100% | 99.94% |
©Firme.ro