Companie
Detalii identificare
Nume firmăTATOMIRESCU DEPO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42777089 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ18/547/2020
EUIDROONRC.J18/547/2020
Data înființării15.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1039
Această clasă include:
-fabricarea produselor alimentare conţinând în principal fructe sau legume, cu excepţia mâncărurilor gata preparate sub formă congelată sau de conserve -activitatea de conservare a fructelor, nucilor sau legumelor: congelarea, uscarea, conservarea în ulei sau în oţet, ambalarea în cutii de conserve etc. -fabricarea produselor alimentare din fructe şi legume -fabricarea gemurilor, marmeladelor şi jeleurilor -prăjirea nucilor -fabricarea preparatelor şi pastelor din nuci
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea preparatelor alimentare perisabile din fructe şi legume, ca de exemplu: -salate, amestecuri de salate ambalate (împachetate) -legume curăţate sau tăiate -brânză din soia (tofu) Această clasă exclude: -fabricarea sucurilor de fructe sau legume,
1032 -fabricarea făinii sau prafului din legume uscate,
1061 -conservarea fructelor şi nucilor în zahăr (fructe confiate),
1082 -fabricarea mâncărurilor din legume,
1085 -fabricarea concentratelor artificiale,
1089
-fabricarea produselor alimentare conţinând în principal fructe sau legume, cu excepţia mâncărurilor gata preparate sub formă congelată sau de conserve -activitatea de conservare a fructelor, nucilor sau legumelor: congelarea, uscarea, conservarea în ulei sau în oţet, ambalarea în cutii de conserve etc. -fabricarea produselor alimentare din fructe şi legume -fabricarea gemurilor, marmeladelor şi jeleurilor -prăjirea nucilor -fabricarea preparatelor şi pastelor din nuci
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea preparatelor alimentare perisabile din fructe şi legume, ca de exemplu: -salate, amestecuri de salate ambalate (împachetate) -legume curăţate sau tăiate -brânză din soia (tofu) Această clasă exclude: -fabricarea sucurilor de fructe sau legume,
1032 -fabricarea făinii sau prafului din legume uscate,
1061 -conservarea fructelor şi nucilor în zahăr (fructe confiate),
1082 -fabricarea mâncărurilor din legume,
1085 -fabricarea concentratelor artificiale,
1089
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitatePrelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a.
Informații de contact
AdresaBumbeşti nr. 281, Bumbeşti-Jiu, Gorj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
17.762.958
Profit (Lei)
1.391.809
Număr angajați
3
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.762.958 | 1.391.809 | 115.984 | 1.284.132 | 221.598 | 2.504.649 | 1.442.115 | 3 |
| 2024 | 9.752.236 | 191.139 | 15.928 | 199.282 | 344.204 | 95.384 | 240.306 | 3 |
| 2023 | 7.796.781 | 348.317 | 29.026 | 550.692 | 368.218 | 721.641 | 539.167 | 3 |
| 2022 | 3.840.425 | 562.964 | 46.914 | 805.003 | 444.775 | 951.078 | 590.850 | 2 |
| 2021 | 1.140.894 | 101.649 | 8.471 | 248.253 | 95.747 | 257.393 | 104.887 | 2 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 3.000 | 0 | 6.237 | 3.237 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.51%
Lichiditate curentă
1.95
Viteza rotație active
6.52
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.51%
Profit net per salariat
463.936 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.84% | 1.96% | 4.47% | 14.66% | 8.91% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.05% | 2.31% | 5.3% | 15.33% | 9.63% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.51% | 79.54% | 64.6% | 95.28% | 96.91% | 0% |
| Profit net per salariat | 463.936 Lei | 63.713 Lei | 116.106 Lei | 281.482 Lei | 50.825 Lei | n/a |
Viteza rotație active
6.52
Viteza rotație stocuri
416.9
Durata medie încasare creanțe
44.21 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.52 | 22.18 | 7.15 | 2.75 | 3.23 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 416.9 | 0 | 113.34 | 1533.72 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 44.21 zile | 0.21 zile | 7.64 zile | 41.62 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 5.920.986 Lei | 3.250.745 Lei | 2.598.927 Lei | 1.920.213 Lei | 570.447 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.95
Lichiditate imediată
1.92
Pondere active imobilizate
8.13%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.95 | 0.48 | 1.31 | 1.18 | 1.04 | 2.08 |
| Lichiditate imediată | 1.92 | 0.48 | 1.19 | 1.18 | 1.04 | 0.94 |
| Pondere active imobilizate | 8.13% | 78.3% | 33.79% | 31.86% | 27.11% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.87% | 21.7% | 66.21% | 68.14% | 72.89% | 100% |
©Firme.ro