Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAGEBO CONDOMINIUM FACILITY S.R.L.
Cod unic de înregistrare42795280 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002919234
EUIDROONRC.J2020002919234
Data înființării17.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8121
Această clasă include activităţile generale (nespecializate) de curăţenie a tuturor tipurilor de clădiri cum ar fi: -birouri -case sau apartamente -fabrici -magazine -instituţii -alte imobile comerciale şi profesionale şi clădiri rezidenţiale. Aceste activităţi constau în cea mai mare parte în curăţenie interioară, deşi pot include curăţenia zonelor exterioare conexe, cum ar fi ferestrele şi pasajele de trecere. Această clasă exclude: -activităţi specializate de curăţenie, cum ar fi curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare,
8122
8122
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati generale de curatenie a cladirilor
Informații de contact
AdresaAmurgului nr. 152/12, Sat Baloteşti | Comuna Baloteşti, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
270.765
Profit (Lei)
154.109
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 270.765 | 154.109 | 12.842 | 15.059 | 0 | 254.611 | 239.880 | 2 |
| 2023 | 180.046 | 103.272 | 8.606 | 8.118 | 9.583 | 224.359 | 227.512 | 1 |
| 2022 | 217.647 | 154.723 | 12.894 | 96.531 | 0 | 251.285 | 154.963 | 1 |
| 2021 | 288.140 | 236.801 | 19.733 | 3.652 | 0 | 240.520 | 237.041 | 1 |
| 2020 | 65.209 | 61.361 | 5.113 | 3.097 | 0 | 64.658 | 61.561 | 1 |
Marja profit net
56.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.24%
Lichiditate curentă
16.91
Viteza rotație active
1.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.24%
Profit net per salariat
77.055 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.92% | 57.36% | 71.09% | 82.18% | 94.1% |
| Marjă profit brut | 68.04% | 58.21% | 72.07% | 83.16% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 64.24% | 45.39% | 99.85% | 99.9% | 99.68% |
| Profit net per salariat | 77.055 Lei | 103.272 Lei | 154.723 Lei | 236.801 Lei | 61.361 Lei |
Viteza rotație active
1.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
282.84 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.06 | 0.77 | 0.87 | 1.2 | 1.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 282.84 zile | 362.86 zile | 212.64 zile | 181.44 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 135.383 Lei | 180.046 Lei | 217.647 Lei | 288.140 Lei | 65.209 Lei |
Lichiditate curentă
16.91
Lichiditate imediată
16.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 16.91 | 27.64 | 2.6 | 65.86 | 20.88 |
| Lichiditate imediată | 16.91 | 27.64 | 2.6 | 65.86 | 20.88 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 4.1% | 0% | 0% | 0% |