Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOMPLETE IT BUSINESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare42821796 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020008600406
EUIDROONRC.J2020008600406
Data înființării24.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
AdresaLunca Florilor nr. 4, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
403.330
Profit (Lei)
236.645
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 403.330 | 236.645 | 19.720 | 76.175 | 26.963 | 286.097 | 236.885 | 2 |
| 2024 | 278.650 | 149.583 | 12.465 | 57.592 | 45.996 | 161.419 | 149.823 | 2 |
| 2023 | 277.800 | 187.517 | 15.626 | 50.853 | 65.029 | 173.581 | 187.757 | 1 |
| 2022 | 277.800 | 155.645 | 12.970 | 57.618 | 84.376 | 129.127 | 155.885 | 1 |
| 2021 | 277.800 | 196.644 | 16.387 | 78.791 | 104.664 | 171.011 | 196.884 | 1 |
| 2020 | 121.551 | 111.534 | 9.295 | 2.930 | 654 | 114.010 | 111.734 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
3.76
Viteza rotație active
1.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
118.323 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.67% | 53.68% | 67.5% | 56.03% | 70.79% | 91.76% |
| Marjă profit brut | 61.67% | 56.68% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.84% | 99.87% | 99.85% | 99.88% | 99.82% |
| Profit net per salariat | 118.323 Lei | 74.792 Lei | 187.517 Lei | 155.645 Lei | 196.644 Lei | 111.534 Lei |
Viteza rotație active
1.29
Viteza rotație stocuri
322.66
Durata medie încasare creanțe
156.68 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.29 | 1.34 | 1.16 | 1.3 | 1.01 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 322.66 | 148.22 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 156.68 zile | 144.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 201.665 Lei | 139.325 Lei | 277.800 Lei | 277.800 Lei | 277.800 Lei | 121.551 Lei |
Lichiditate curentă
3.76
Lichiditate imediată
3.74
Pondere active imobilizate
8.61%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.76 | 2.8 | 3.41 | 2.24 | 2.17 | 38.91 |
| Lichiditate imediată | 3.74 | 2.77 | 3.41 | 2.24 | 2.17 | 38.91 |
| Pondere active imobilizate | 8.61% | 22.18% | 27.25% | 39.52% | 37.97% | 0.57% |
| Pondere active circulante | 91.39% | 77.82% | 72.75% | 60.48% | 62.03% | 99.43% |
©Firme.ro