Companie
Detalii identificare
Nume firmăFREEATLAST THERAPY S.R.L.
Cod unic de înregistrare42838380 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2199/2020
EUIDROONRC.J12/2199/2020
Data înființării28.07.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaEugen Ionesco nr. 75F, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
268.206
Profit (Lei)
172.433
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 268.206 | 172.433 | 14.369 | 8.333 | 7.130 | 173.636 | 172.433 | 1 |
| 2023 | 232.051 | 139.787 | 11.649 | 9.244 | 2.433 | 146.598 | 139.787 | 1 |
| 2022 | 197.068 | 140.097 | 11.675 | 1.611 | 4.917 | 163.429 | 166.735 | 1 |
| 2021 | 88.692 | 58.238 | 4.853 | 308 | 2.533 | 56.013 | 58.238 | 0 |
| 2020 | 29.244 | 12.492 | 1.041 | 3.847 | 3.800 | 12.539 | 12.492 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
20.84
Viteza rotație active
1.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
172.433 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.29% | 60.24% | 71.09% | 65.66% | 42.72% |
| Marjă profit brut | 65.27% | 61.22% | 73.35% | 68.6% | 45.72% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 84.02% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 172.433 Lei | 139.787 Lei | 140.097 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.48
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
213.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.48 | 1.56 | 1.17 | 1.51 | 1.79 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 213.16 zile | 206.78 zile | 233.07 zile | 223.53 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 268.206 Lei | 232.051 Lei | 197.068 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
20.84
Lichiditate imediată
20.84
Pondere active imobilizate
3.94%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.84 | 15.86 | 101.45 | 181.86 | 3.26 |
| Lichiditate imediată | 20.84 | 15.86 | 101.45 | 181.86 | 3.26 |
| Pondere active imobilizate | 3.94% | 1.63% | 2.92% | 4.33% | 23.26% |
| Pondere active circulante | 96.06% | 98.37% | 97.08% | 95.67% | 76.74% |
©Firme.ro