Companie
Detalii identificare
Nume firmăEMBRYOS TRAINING CENTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare42893520 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/9554/2020
EUIDROONRC.J40/9554/2020
Data înființării10.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaMedic Polizu Gheorghe nr. 58-60, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
119.386
Profit (Lei)
47.442
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 119.386 | 47.442 | 3.954 | 5.792 | 73.765 | 190.788 | 258.761 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 8.313 | 193.098 | 26.534 | 211.319 | 1 |
| 2022 | 248.685 | 215.885 | 17.990 | 38.330 | 251.195 | 153.150 | 366.015 | 1 |
| 2021 | 168.326 | 140.864 | 11.739 | 783 | 139.463 | 11.451 | 150.131 | 0 |
| 2020 | 92.903 | 87.914 | 7.326 | 183 | 122 | 88.275 | 88.214 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.33%
Lichiditate curentă
32.94
Viteza rotație active
0.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.33%
Profit net per salariat
47.442 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.74% | 0% | 86.81% | 83.69% | 94.63% |
| Marjă profit brut | 51.5% | 0% | 88.47% | 86.33% | 97.33% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.33% | 0% | 58.98% | 93.83% | 99.66% |
| Profit net per salariat | 47.442 Lei | 0 Lei | 215.885 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.45
Viteza rotație stocuri
2.01
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.45 | 0 | 0.62 | 1.12 | 1.05 |
| Viteza rotație stocuri | 2.01 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 | 173.53 zile | 1.31 zile | 310.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 119.386 Lei | 0 Lei | 248.685 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
32.94
Lichiditate imediată
22.71
Pondere active imobilizate
27.88%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 32.94 | 3.19 | 4 | 14.62 | 482.38 |
| Lichiditate imediată | 22.71 | 3.19 | 4 | 14.62 | 482.38 |
| Pondere active imobilizate | 27.88% | 87.92% | 62.12% | 92.41% | 0.14% |
| Pondere active circulante | 72.12% | 12.08% | 37.88% | 7.59% | 99.86% |
©Firme.ro