Companie
Detalii identificare
Nume firmăGELENA SPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42921698 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002039136
EUIDROONRC.J2020002039136
Data înființării14.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaConstanţei nr. 43, Mangalia, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
353.722
Profit (Lei)
62.667
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 353.722 | 62.667 | 5.222 | 398.476 | 561.665 | 91.556 | 261.267 | 1 |
| 2024 | 278.532 | 14.930 | 1.244 | 320.714 | 361.449 | 88.051 | 198.600 | 1 |
| 2023 | 260.313 | 37.305 | 3.109 | 78.136 | 74.879 | 65.616 | 183.670 | 1 |
| 2022 | 257.535 | 180.025 | 15.002 | 3.309 | 50.550 | 24.881 | 146.366 | 1 |
| 2021 | 124.370 | 24.759 | 2.063 | 74.930 | 27.500 | 13.771 | -33.659 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 99.416 | 37.541 | 3.457 | -58.418 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.99%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.99%
Profit net per salariat
62.667 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.72% | 5.36% | 14.33% | 69.9% | 19.91% | 0% |
| Marjă profit brut | 19.04% | 6.36% | 15.33% | 70.9% | 20.97% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.99% | 7.52% | 20.31% | 100% | -73.56% | 0% |
| Profit net per salariat | 62.667 Lei | 14.930 Lei | 37.305 Lei | 180.025 Lei | 24.759 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
4.57
Durata medie încasare creanțe
11.58 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.62 | 1.85 | 3.41 | 3.01 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 4.57 | 3.6 | 4.56 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.58 zile | 12.3 zile | 0.12 zile | 0 zile | 11.66 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 353.722 Lei | 278.532 Lei | 260.313 Lei | 257.535 Lei | 124.370 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
85.98%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 0.27 | 0.84 | 7.52 | 0.18 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.03 | 0.11 | 7.52 | 0.18 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 85.98% | 80.41% | 53.3% | 67.01% | 66.63% | 91.57% |
| Pondere active circulante | 14.02% | 19.59% | 46.7% | 32.99% | 33.37% | 8.43% |
©Firme.ro