Companie
Detalii identificare
Nume firmăL.M.J. SERVIZI S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42925100 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002245359
EUIDROONRC.J2020002245359
Data înființării17.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaVictoriei nr. 4, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
242.837
Profit (Lei)
69.522
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 242.837 | 69.522 | 5.794 | 43.272 | 43.291 | 129.482 | 129.501 | 0 |
| 2023 | 210.224 | 0 | 0 | 104.487 | 43.291 | 121.174 | 59.978 | 0 |
| 2022 | 245.313 | 215.108 | 17.926 | 23.970 | 43.291 | 347.770 | 367.091 | 0 |
| 2021 | 192.584 | 71.921 | 5.993 | 33.124 | 46.383 | 137.981 | 151.982 | 0 |
| 2020 | 99.038 | 79.861 | 6.655 | 14.491 | 0 | 89.712 | 80.061 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53.68%
Lichiditate curentă
2.99
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53.68%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.63% | 0% | 87.69% | 37.35% | 80.64% |
| Marjă profit brut | 33.95% | 0% | 90.33% | 40.35% | 83.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 53.68% | 0% | 58.6% | 47.32% | 99.75% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
166.08 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.28 | 0.63 | 1.04 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 166.08 zile | 124.4 zile | 321.47 zile | 154.16 zile | 4.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.99
Lichiditate imediată
2.99
Pondere active imobilizate
25.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.99 | 1.16 | 14.51 | 4.17 | 6.19 |
| Lichiditate imediată | 2.99 | 1.16 | 14.51 | 4.17 | 6.19 |
| Pondere active imobilizate | 25.06% | 26.32% | 11.07% | 25.16% | 0% |
| Pondere active circulante | 74.94% | 73.68% | 88.93% | 74.84% | 100% |
©Firme.ro