Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHINK REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42932921 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10083/2020
EUIDROONRC.J40/10083/2020
Data înființării18.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaLonea nr. 6-8, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
109.637
Profit (Lei)
25.288
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.637 | 25.288 | 2.107 | 16.165 | 253 | 118.212 | 102.300 | 1 |
| 2023 | 143.339 | 59.562 | 4.964 | 9.053 | 5.192 | 80.873 | 77.012 | 1 |
| 2022 | 167.091 | 130.184 | 10.849 | 112.064 | 9.240 | 233.248 | 130.424 | 1 |
| 2021 | 470.172 | 430.997 | 35.916 | 75.854 | 9.986 | 498.232 | 432.364 | 0 |
| 2020 | 29.850 | 24.325 | 2.027 | 522 | 3.700 | 21.347 | 24.525 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.72%
Lichiditate curentă
7.31
Viteza rotație active
0.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.72%
Profit net per salariat
25.288 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.07% | 41.55% | 77.91% | 91.67% | 81.49% |
| Marjă profit brut | 23.95% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.72% | 77.34% | 99.82% | 99.68% | 99.18% |
| Profit net per salariat | 25.288 Lei | 59.562 Lei | 130.184 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
31.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.93 | 1.67 | 0.69 | 0.93 | 1.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 31.66 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 109.637 Lei | 143.339 Lei | 167.091 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
7.31
Lichiditate imediată
7.31
Pondere active imobilizate
0.21%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.31 | 8.93 | 2.08 | 6.57 | 40.89 |
| Lichiditate imediată | 7.31 | 8.93 | 2.08 | 6.57 | 40.89 |
| Pondere active imobilizate | 0.21% | 6.03% | 3.81% | 1.96% | 14.77% |
| Pondere active circulante | 99.79% | 93.97% | 96.19% | 98.04% | 85.23% |
©Firme.ro