Companie
Detalii identificare
Nume firmăAMEDEEA & BOYS S.R.L.
Cod unic de înregistrare42938940 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2494/2020
EUIDROONRC.J12/2494/2020
Data înființării19.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaLunii nr. 22, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
35.259
Profit (Lei)
2.560
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35.259 | 2.560 | 213 | 7.250 | 11.034 | 2.178 | 5.962 | 0 |
| 2023 | 25.726 | 0 | 0 | 15.300 | 18.242 | 460 | 3.402 | 0 |
| 2022 | 53.656 | 14.982 | 1.249 | 236 | 25.450 | 11.042 | 36.256 | 0 |
| 2021 | 42.757 | 22.911 | 1.909 | 11.420 | 32.658 | 35 | 21.273 | 0 |
| 2020 | 5.999 | 0 | 0 | 11.300 | 9.584 | 78 | -1.638 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.94%
Lichiditate curentă
0.3
Viteza rotație active
2.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.94%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.26% | 0% | 27.92% | 53.58% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.63% | 0% | 30.73% | 53.58% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 42.94% | 0% | 41.32% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
18.35 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.67 | 1.38 | 1.47 | 1.31 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.35 zile | 2.6 zile | 74.57 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 5.999 Lei |
Lichiditate curentă
0.3
Lichiditate imediată
0.3
Pondere active imobilizate
83.51%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.3 | 0.03 | 46.79 | 0 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.3 | 0.03 | 46.79 | 0 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 83.51% | 97.54% | 69.74% | 99.89% | 99.19% |
| Pondere active circulante | 16.49% | 2.46% | 30.26% | 0.11% | 0.81% |
©Firme.ro