Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTUITIVE SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42939156 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002499125
EUIDROONRC.J2020002499125
Data înființării19.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaColinei nr. 20, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
45.742
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 45.742 | 3.812 | 13.486 | 0 | 48.966 | 35.526 | 0 |
| 2024 | 1.008 | -54.187 | -4.516 | 95.488 | 77.300 | 7.876 | -10.216 | 0 |
| 2023 | 373.193 | 220.977 | 18.415 | 112.069 | 115.558 | 217.728 | 221.217 | 0 |
| 2022 | 111.210 | 101.115 | 8.426 | 1.290 | 0 | 102.645 | 101.355 | 0 |
| 2021 | 128.260 | 122.240 | 10.187 | 1.167 | 0 | 123.647 | 122.480 | 0 |
| 2020 | 21.715 | 20.052 | 1.671 | 1.520 | 0 | 21.772 | 20.252 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.63
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -5375.69% | 59.21% | 90.92% | 95.31% | 92.34% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 71.44% | 93.86% | 98.25% | 95.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 99.89% | 99.76% | 99.8% | 99.01% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.01 | 1.12 | 1.08 | 1.04 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 3058.96 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 2628.14 zile | 212.21 zile | 48.71 zile | 17.07 zile | 25.21 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.63
Lichiditate imediată
3.63
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.63 | 0.08 | 1.94 | 79.57 | 105.95 | 14.32 |
| Lichiditate imediată | 3.63 | 0.08 | 1.94 | 79.57 | 105.95 | 14.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 90.75% | 34.67% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 9.25% | 65.33% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro