Companie
Detalii identificare
Nume firmăREGIBOREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare42947574 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/769/2020
EUIDROONRC.J6/769/2020
Data înființării21.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaValea Rusului nr. 10, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
102.583
Profit (Lei)
59.233
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.583 | 59.233 | 4.936 | 1.727 | 5.148 | 40.004 | 43.425 | 0 |
| 2023 | 39.010 | 24.049 | 2.004 | 53.615 | 0 | 37.807 | -15.808 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 48.871 | 0 | 9.013 | -39.858 | 0 |
| 2021 | 25.707 | 0 | 0 | 48.871 | 0 | 9.013 | -39.858 | 0 |
| 2020 | 22.966 | 0 | 0 | 27.962 | 81 | 20.704 | -7.177 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
23.16
Viteza rotație active
2.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.74% | 61.65% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 68.58% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -152.13% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.27 | 1.03 | 0 | 2.85 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
23.16
Lichiditate imediată
23.16
Pondere active imobilizate
11.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 23.16 | 0.71 | 0.18 | 0.18 | 0.74 |
| Lichiditate imediată | 23.16 | 0.71 | 0.18 | 0.18 | 0.74 |
| Pondere active imobilizate | 11.4% | 0% | 0% | 0% | 0.39% |
| Pondere active circulante | 88.6% | 100% | 100% | 100% | 99.61% |
©Firme.ro