Companie
Detalii identificare
Nume firmăVDF FINIȘ DECOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare42953142 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2567/2020
EUIDROONRC.J12/2567/2020
Data înființării24.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4331
Această clasă include:
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de ipsoserie
Informații de contact
AdresaTrandafirilor nr. 91J, Dezmir, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
52.710
Profit (Lei)
-1.065
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.710 | -1.065 | -89 | 1.600 | 0 | 4.620 | 3.020 | 1 |
| 2024 | 34.360 | -13.363 | -1.114 | 8.678 | 0 | 12.763 | 4.085 | 1 |
| 2023 | 87.448 | 19.707 | 1.642 | 5.565 | 0 | 23.013 | 17.448 | 1 |
| 2022 | 12.060 | 0 | 0 | 3.179 | 0 | 920 | -2.259 | 1 |
| 2021 | 64.680 | 987 | 82 | 4.327 | 0 | 6.734 | 2.407 | 1 |
| 2020 | 22.000 | 1.220 | 102 | 9.676 | 81 | 11.015 | 1.420 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-35.26%
Lichiditate curentă
2.89
Viteza rotație active
11.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-35.26%
Profit net per salariat
-1.065 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.02% | -38.89% | 22.54% | 0% | 1.53% | 5.55% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 23.48% | 0% | 2.41% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -35.26% | -327.12% | 100% | 0% | 41.01% | 85.92% |
| Profit net per salariat | -1.065 Lei | -13.363 Lei | 19.707 Lei | 0 Lei | 987 Lei | 1.220 Lei |
Viteza rotație active
11.41
Viteza rotație stocuri
43.53
Durata medie încasare creanțe
10.22 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 11.41 | 2.69 | 3.8 | 13.11 | 9.6 | 1.98 |
| Viteza rotație stocuri | 43.53 | 3.93 | 31.64 | 15.38 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.22 zile | 2.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 52.710 Lei | 34.360 Lei | 87.448 Lei | 12.060 Lei | 64.680 Lei | 22.000 Lei |
Lichiditate curentă
2.89
Lichiditate imediată
2.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.89 | 1.47 | 4.14 | 0.29 | 1.56 | 1.14 |
| Lichiditate imediată | 2.13 | 0.46 | 3.64 | 0.04 | 1.56 | 1.14 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.73% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.27% |
©Firme.ro