Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIO LIMPIEZA S.R.L.
Cod unic de înregistrare42985381 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002022228
EUIDROONRC.J2020002022228
Data înființării31.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8121
Această clasă include activităţile generale (nespecializate) de curăţenie a tuturor tipurilor de clădiri cum ar fi: -birouri -case sau apartamente -fabrici -magazine -instituţii -alte imobile comerciale şi profesionale şi clădiri rezidenţiale. Aceste activităţi constau în cea mai mare parte în curăţenie interioară, deşi pot include curăţenia zonelor exterioare conexe, cum ar fi ferestrele şi pasajele de trecere. Această clasă exclude: -activităţi specializate de curăţenie, cum ar fi curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare,
8122
8122
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati generale de curatenie a cladirilor
Informații de contact
AdresaDobrovăţ, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
73.725
Profit (Lei)
14.787
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.725 | 14.787 | 1.232 | 6.924 | 0 | 22.606 | 15.682 | 1 |
| 2023 | 62.121 | 19.837 | 1.653 | 5.461 | 0 | 25.538 | 20.077 | 1 |
| 2022 | 54.887 | 31.050 | 2.588 | 5.959 | 0 | 37.249 | 31.290 | 0 |
| 2021 | 69.949 | 49.795 | 4.150 | 1.902 | 0 | 52.730 | 50.828 | 0 |
| 2020 | 30.756 | 21.886 | 1.824 | 2.713 | 91 | 24.708 | 22.086 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.29%
Lichiditate curentă
3.26
Viteza rotație active
3.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.29%
Profit net per salariat
14.787 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.06% | 31.93% | 56.57% | 71.19% | 71.16% |
| Marjă profit brut | 20.91% | 32.91% | 58.91% | 72.77% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 94.29% | 98.8% | 99.23% | 97.97% | 99.09% |
| Profit net per salariat | 14.787 Lei | 19.837 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
34.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.26 | 2.43 | 1.47 | 1.33 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.17 zile | 116.23 zile | 208.31 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 73.725 Lei | 62.121 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.26
Lichiditate imediată
3.26
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.26 | 4.68 | 6.25 | 27.72 | 9.11 |
| Lichiditate imediată | 3.26 | 4.68 | 6.25 | 27.72 | 9.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.37% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.63% |
©Firme.ro