Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRAND HOME REZIDENTIAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare42987323 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/3860/2020
EUIDROONRC.J23/3860/2020
Data înființării31.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaPopeşti - Vest nr. 2A, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
45.396
Profit (Lei)
-18.585
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.396 | -18.585 | -1.549 | 76.601 | 76.111 | 7.222 | 6.732 | 0 |
| 2023 | 30.189 | 2.626 | 219 | 3.904 | 17.500 | 11.721 | 25.317 | 0 |
| 2022 | 51.393 | 22.511 | 1.876 | 19.500 | 0 | 42.191 | 22.691 | 1 |
| 2021 | 59.955 | 45.822 | 3.819 | 261 | 0 | 49.014 | 48.753 | 1 |
| 2020 | 5.086 | 2.731 | 228 | 1.383 | 0 | 4.314 | 2.931 | 0 |
Marja profit net
-40.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-276.07%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-40.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-276.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -40.94% | 8.7% | 43.8% | 76.43% | 53.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 10.72% | 46.74% | 79.07% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -276.07% | 10.37% | 99.21% | 93.99% | 93.18% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 22.511 Lei | 45.822 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
46.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 1.03 | 1.22 | 1.22 | 1.18 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 1998.5 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.47 zile | 113 zile | 11.89 zile | 7.23 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 51.393 Lei | 59.955 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
91.33%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 3 | 2.16 | 187.79 | 3.12 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 3 | 2.16 | 187.68 | 3.12 |