Companie
Detalii identificare
Nume firmăKIBEDI BUILDING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42987404 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000370198
EUIDROONRC.J2020000370198
Data înființării31.08.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVirág nr. 11, Brădeşti, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
188.619
Profit (Lei)
140.249
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.619 | 140.249 | 11.687 | 89.129 | 868.842 | 402.661 | 1.182.374 | 1 |
| 2024 | 106.400 | 3.254 | 271 | 49.297 | 931.690 | 459.732 | 1.342.125 | 1 |
| 2023 | 85.425 | 1.640 | 137 | 86.650 | 950.731 | 474.790 | 1.338.871 | 1 |
| 2022 | 354.400 | 36.146 | 3.012 | 37.722 | 845.223 | 529.729 | 1.337.230 | 5 |
| 2021 | 4.672.126 | 1.111.791 | 92.649 | 54.480 | 838.031 | 1.485.955 | 2.269.506 | 7 |
| 2020 | 2.127.061 | 1.157.515 | 96.460 | 247.119 | 0 | 1.404.834 | 1.157.715 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
74.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.86%
Lichiditate curentă
4.52
Viteza rotație active
0.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
74.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.86%
Profit net per salariat
140.249 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 74.36% | 3.06% | 1.92% | 10.2% | 23.8% | 54.42% |
| Marjă profit brut | 87.38% | 3.57% | 0% | 11.08% | 24.5% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.86% | 0.24% | 0.12% | 2.7% | 48.99% | 99.98% |
| Profit net per salariat | 140.249 Lei | 3.254 Lei | 1.640 Lei | 7.229 Lei | 158.827 Lei | 289.379 Lei |
Viteza rotație active
0.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
337.09 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.15 | 0.08 | 0.06 | 0.26 | 2.01 | 1.51 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 2.3 | 0 | 14.19 | 71.47 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 337.09 zile | 696.34 zile | 0 zile | 242.53 zile | 8.36 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 188.619 Lei | 106.400 Lei | 85.425 Lei | 70.880 Lei | 667.447 Lei | 531.765 Lei |
Lichiditate curentă
4.52
Lichiditate imediată
4.52
Pondere active imobilizate
68.33%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.52 | 9.33 | 5.48 | 14.04 | 27.28 | 5.68 |
| Lichiditate imediată | 4.52 | 8.39 | 5.48 | 13.38 | 26.08 | 5.68 |
| Pondere active imobilizate | 68.33% | 66.96% | 66.69% | 61.47% | 36.06% | 0% |
| Pondere active circulante | 31.67% | 33.04% | 33.31% | 38.53% | 63.94% | 100% |
©Firme.ro