Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALON LEGENDS S.R.L.
Cod unic de înregistrare43017413 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020011204400
EUIDROONRC.J2020011204400
Data înființării08.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaGrigore Ionescu nr. 63, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
261.953
Profit (Lei)
2.953
Număr angajați
3
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 261.953 | 2.953 | 246 | 17.742 | 3.500 | 14.482 | 240 | 3 |
| 2023 | 167.725 | 37.841 | 3.153 | 14.300 | 6.658 | 7.420 | -222 | 5 |
| 2022 | 111.470 | 0 | 0 | 65.424 | 11.169 | 16.185 | -38.062 | 2 |
| 2021 | 103.700 | 7.362 | 614 | 77.122 | 3.364 | 90.163 | 16.458 | 1 |
| 2020 | 87.976 | 79.376 | 6.615 | 2.776 | 0 | 82.352 | 79.576 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.82
Viteza rotație active
14.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
984 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.13% | 22.56% | 0% | 7.1% | 90.22% |
| Marjă profit brut | 2.15% | 23.99% | 0% | 8.14% | 91.22% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -17045.5% | 0% | 44.73% | 99.75% |
| Profit net per salariat | 984 Lei | 7.568 Lei | 0 Lei | 7.362 Lei | 26.459 Lei |
Viteza rotație active
14.57
Viteza rotație stocuri
40.9
Durata medie încasare creanțe
6.38 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 14.57 | 11.91 | 4.08 | 1.11 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 40.9 | 39.29 | 6.96 | 4.44 | 29.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.38 zile | 3.22 zile | 0 zile | 4.18 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 87.318 Lei | 33.545 Lei | 55.735 Lei | 103.700 Lei | 29.325 Lei |
Lichiditate curentă
0.82
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
19.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.82 | 0.52 | 0.25 | 1.17 | 29.67 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.22 | 0 | 0.87 | 28.59 |
| Pondere active imobilizate | 19.46% | 47.29% | 40.83% | 3.6% | 0% |
| Pondere active circulante | 80.54% | 52.71% | 59.17% | 96.4% | 100% |
©Firme.ro