Companie
Detalii identificare
Nume firmăPREMIUM ARTISTIC CONSTRUCTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43033010 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/1186/2021
EUIDROONRC.J39/1186/2021
Data înființării10.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGăgeşti, Vrancea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
756.352
Profit (Lei)
6.094
Număr angajați
3
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 756.352 | 6.094 | 508 | 87.113 | 0 | 972.456 | 885.343 | 3 |
| 2023 | 1.242.442 | 414.574 | 34.548 | 36.344 | 0 | 1.057.593 | 1.021.249 | 5 |
| 2022 | 960.075 | 357.111 | 29.759 | 144.683 | 0 | 751.359 | 606.676 | 2 |
| 2021 | 530.270 | 229.031 | 19.086 | 53.047 | 0 | 302.612 | 249.565 | 5 |
| 2020 | 28.300 | 20.334 | 1.695 | 9.276 | 0 | 29.810 | 20.534 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.69%
Lichiditate curentă
11.16
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.69%
Profit net per salariat
2.031 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.81% | 33.37% | 37.2% | 43.19% | 71.85% |
| Marjă profit brut | 1.31% | 34.32% | 38.04% | 44.07% | 72.85% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.69% | 40.59% | 58.86% | 91.77% | 99.03% |
| Profit net per salariat | 2.031 Lei | 82.915 Lei | 178.556 Lei | 45.806 Lei | 20.334 Lei |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
1.59
Durata medie încasare creanțe
217.93 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 1.17 | 1.28 | 1.75 | 0.95 |
| Viteza rotație stocuri | 1.59 | 4.59 | 1201.6 | 286.94 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 217.93 zile | 126.62 zile | 117.99 zile | 131.44 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.117 Lei | 248.488 Lei | 480.038 Lei | 106.054 Lei | 28.300 Lei |
Lichiditate curentă
11.16
Lichiditate imediată
5.69
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.16 | 29.1 | 5.19 | 5.7 | 3.21 |
| Lichiditate imediată | 5.69 | 21.66 | 5.19 | 5.67 | 3.21 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro