Companie
Detalii identificare
Nume firmăUNIQUE AUTOBOUTIQUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43070417 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/705/2020
EUIDROONRC.J38/705/2020
Data înființării21.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4532
Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a carburanţilor,
4730
4730
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
AdresaMihăeşti nr. 34, Mihăeşti, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.337.733
Profit (Lei)
22.864
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.337.733 | 22.864 | 1.905 | 142.059 | 7.711 | 161.163 | 26.815 | 1 |
| 2023 | 1.282.349 | 3.338 | 278 | 123.789 | 7.711 | 120.029 | 3.951 | 1 |
| 2022 | 1.083.450 | 61.608 | 5.134 | 157.669 | 5.054 | 286.406 | 133.791 | 1 |
| 2021 | 806.311 | 69.884 | 5.824 | 44.645 | 2.900 | 115.242 | 73.497 | 1 |
| 2020 | 85.317 | 3.413 | 284 | 37.843 | 421 | 41.035 | 3.613 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.27%
Lichiditate curentă
1.13
Viteza rotație active
7.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.27%
Profit net per salariat
22.864 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.71% | 0.26% | 5.69% | 8.67% | 4% |
| Marjă profit brut | 2.02% | 1.27% | 6.59% | 9.86% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 85.27% | 84.48% | 46.05% | 95.08% | 94.46% |
| Profit net per salariat | 22.864 Lei | 3.338 Lei | 61.608 Lei | 69.884 Lei | n/a |
Viteza rotație active
7.92
Viteza rotație stocuri
15.33
Durata medie încasare creanțe
0.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.92 | 10.04 | 3.72 | 6.82 | 2.06 |
| Viteza rotație stocuri | 15.33 | 19.48 | 15.6 | 14.9 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.27 zile | 3.98 zile | 22.61 zile | 9.28 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.337.733 Lei | 1.282.349 Lei | 1.083.450 Lei | 806.311 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.13
Lichiditate imediată
0.52
Pondere active imobilizate
4.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.13 | 0.97 | 1.82 | 2.58 | 1.08 |
| Lichiditate imediată | 0.52 | 0.44 | 1.38 | 1.37 | 1.08 |
| Pondere active imobilizate | 4.57% | 6.04% | 1.73% | 2.45% | 1.02% |
| Pondere active circulante | 95.43% | 93.96% | 98.27% | 97.55% | 98.98% |
©Firme.ro