Companie
Detalii identificare
Nume firmăSÂMBURELE BUCURIEI S.R.L.
Cod unic de înregistrare43096778 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12274/2020
EUIDROONRC.J40/12274/2020
Data înființării24.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaMărului nr. 96-98, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
5.630
Profit (Lei)
-527
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.630 | -527 | -44 | 8.251 | 0 | 10.517 | 2.266 | 0 |
| 2023 | 9.000 | 5.354 | 446 | 7.838 | 0 | 10.631 | 2.793 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 2.761 | 0 | 200 | -2.561 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.334 | 539 | 200 | -595 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 739 | 539 | 200 | 0 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-23.26%
Lichiditate curentă
1.27
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-23.26%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.36% | 59.49% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 70.82% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -23.26% | 100% | 0% | 0% | 0 |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
103.08 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.85 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 103.08 zile | 53.13 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.27
Lichiditate imediată
1.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.27 | 1.36 | 0.07 | 0.15 | 0.27 |
| Lichiditate imediată | 1.27 | 1.36 | 0.07 | 0.15 | 0.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 72.94% | 72.94% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 27.06% | 27.06% |
©Firme.ro