Companie
Detalii identificare
Nume firmăDATAINPUT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43097021 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12295/2020
EUIDROONRC.J40/12295/2020
Data înființării25.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaG-Ral Dimitrie Salmen nr. 5, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
161.714
Profit (Lei)
96.151
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.714 | 96.151 | 8.013 | 27.753 | 0 | 124.769 | 97.016 | 1 |
| 2024 | 156.724 | 103.474 | 8.623 | 36.176 | 0 | 140.515 | 104.339 | 1 |
| 2023 | 130.656 | 81.928 | 6.827 | 29.786 | 0 | 112.579 | 82.793 | 1 |
| 2022 | 117.035 | 77.658 | 6.472 | 5.752 | 0 | 84.274 | 78.522 | 1 |
| 2021 | 98.515 | 62.621 | 5.218 | 5.275 | 0 | 68.140 | 62.865 | 1 |
| 2020 | 25.242 | 16.951 | 1.413 | 5.082 | 337 | 21.896 | 17.151 | 1 |
Marja profit net
59.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.11%
Lichiditate curentă
4.5
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.11%
Profit net per salariat
96.151 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.46% | 66.02% | 62.71% | 66.35% | 63.56% | 67.15% |
| Marjă profit brut | 60.41% | 66.97% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.11% | 99.17% | 98.96% | 98.9% | 99.61% | 98.83% |
| Profit net per salariat | 96.151 Lei | 103.474 Lei | 81.928 Lei | 77.658 Lei | 62.621 Lei | 16.951 Lei |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
191.74 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 1.12 | 1.16 | 1.39 | 1.45 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 191.74 zile | 271.61 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 161.714 Lei | 156.724 Lei | 130.656 Lei | 117.035 Lei | 98.515 Lei | 25.242 Lei |
Lichiditate curentă
4.5
Lichiditate imediată
4.5
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.5 | 3.88 | 3.78 | 14.65 | 12.92 | 4.31 |