Companie
Detalii identificare
Nume firmăORANGE DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare43097773 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12307/2020
EUIDROONRC.J40/12307/2020
Data înființării25.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaBarbu Delavrancea nr. 41A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
59.654
Profit (Lei)
49.445
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.654 | 49.445 | 4.120 | 990 | 0 | 98.001 | 97.011 | 0 |
| 2023 | 2.500 | 225 | 19 | 947 | 0 | 48.513 | 47.566 | 0 |
| 2022 | 2.500 | 984 | 82 | 905 | 0 | 48.296 | 47.391 | 0 |
| 2021 | 8.000 | 5.639 | 470 | 1.100 | 0 | 47.507 | 46.407 | 0 |
| 2020 | 42.629 | 40.568 | 3.381 | 1.968 | 0 | 42.736 | 40.768 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
82.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.97%
Lichiditate curentă
98.99
Viteza rotație active
0.61
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
82.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.97%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 82.89% | 9% | 39.36% | 70.49% | 95.17% |
| Marjă profit brut | 96.83% | 10.64% | 42% | 73.13% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.97% | 0.47% | 2.08% | 12.15% | 99.51% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.61
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
551.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.61 | 0.05 | 0.05 | 0.17 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 551.13 zile | 7008 zile | 6643 zile | 365 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
98.99
Lichiditate imediată
98.99
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 98.99 | 51.23 | 53.37 | 43.19 | 21.72 |
| Lichiditate imediată | 98.99 | 51.23 | 53.37 | 43.19 | 21.72 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro