Companie
Detalii identificare
Nume firmăCELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43110171 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002815352
EUIDROONRC.J2020002815352
Data înființării29.09.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaMotard nr. 19, Loc. Reşiţa | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
122.810
Profit (Lei)
-165.926
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.810 | -165.926 | -13.827 | 410.391 | 128.829 | 25.552 | -256.010 | 1 |
| 2024 | 198.238 | -232.109 | -19.342 | 327.611 | 192.838 | 44.689 | -90.084 | 4 |
| 2023 | 345.638 | 73.031 | 6.086 | 9.807 | 0 | 151.832 | 142.025 | 3 |
| 2022 | 139.004 | 54.435 | 4.536 | 515 | 0 | 69.509 | 68.994 | 1 |
| 2021 | 121.653 | 14.817 | 1.235 | 11.668 | 0 | 26.227 | 14.559 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.208 | 750 | 0 | -458 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-135.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.81%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-135.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.81%
Profit net per salariat
-165.926 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -135.11% | -117.09% | 21.13% | 39.16% | 12.18% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 22% | 40.95% | 15.12% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 64.81% | 100% | 51.42% | 78.9% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -165.926 Lei | -58.027 Lei | 24.344 Lei | 54.435 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
32.58
Durata medie încasare creanțe
58.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 0.83 | 2.28 | 2 | 4.64 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 32.58 | 0 | 934.16 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.08 zile | 68.23 zile | 76.75 zile | 147.05 zile | 78.7 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 122.810 Lei | 49.560 Lei | 115.213 Lei | 139.004 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
83.45%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.14 | 15.48 | 134.97 | 2.25 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.14 | 15.44 | 134.97 | 2.25 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 83.45% | 81.19% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Pondere active circulante | 16.55% | 18.81% | 100% | 100% | 100% | 0% |
©Firme.ro