Companie
Detalii identificare
Nume firmăJUST BE MY BRIDE S.R.L.
Cod unic de înregistrare43135850 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000959067
EUIDROONRC.J2020000959067
Data înființării05.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4771
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaCalea Moldovei nr. 7A, Loc. Bistriţa | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.503.629
Profit (Lei)
333.757
Număr angajați
8
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.503.629 | 333.757 | 27.813 | 667.822 | 633.159 | 144.202 | 109.539 | 8 |
| 2024 | 529.474 | -172.145 | -14.345 | 1.373.709 | 10.636 | 1.138.855 | -224.218 | 7 |
| 2023 | 57.955 | -3.801 | -317 | 200.128 | 0 | 148.055 | -52.073 | 0 |
| 2022 | 7.221 | -37.104 | -3.092 | 96.611 | 0 | 48.339 | -48.272 | 0 |
| 2021 | 0 | -11.368 | -947 | 21.482 | 0 | 10.314 | -11.168 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
1.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
41.720 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.2% | -32.51% | -6.56% | -513.83% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.73% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 76.78% | 7.3% | 76.86% | 100% |
| Profit net per salariat | 41.720 Lei | -24.592 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
18.1
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.93 | 0.46 | 0.39 | 0.15 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 18.1 | 0.49 | 0.41 | 0.16 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 18.79 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 187.954 Lei | 75.639 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
81.45%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.83 | 0.74 | 0.5 | 0.48 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.05 | 0.03 | 0.04 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 81.45% | 0.93% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 18.55% | 99.07% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro