Companie
Detalii identificare
Nume firmăADELF SUPER S.R.L.
Cod unic de înregistrare43152592 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020012999402
EUIDROONRC.J2020012999402
Data înființării07.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4774
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaJean-Alexandru Steriadi nr. 30-38, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
503.643
Profit (Lei)
182.745
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 503.643 | 182.745 | 15.229 | 232.575 | 227.506 | 278.068 | 272.999 | 1 |
| 2023 | 265.758 | 106.937 | 8.911 | 168.404 | 263.890 | 101.165 | 196.651 | 0 |
| 2022 | 141.711 | 66.084 | 5.507 | 7.731 | 4.414 | 92.977 | 89.713 | 0 |
| 2021 | 40.002 | 8.167 | 681 | 6.346 | 0 | 29.975 | 23.629 | 0 |
| 2020 | 22.280 | 15.262 | 1.272 | 668 | 102 | 16.028 | 15.462 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
36.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.94%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.94%
Profit net per salariat
182.745 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36.28% | 40.24% | 46.63% | 20.42% | 68.5% |
| Marjă profit brut | 38.17% | 49.86% | 49.32% | 23.06% | 71.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.94% | 54.38% | 73.66% | 34.56% | 98.71% |
| Profit net per salariat | 182.745 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
194.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 0.73 | 1.46 | 1.33 | 1.38 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 194.51 zile | 118.35 zile | 233.61 zile | 230.15 zile | 2.92 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 503.643 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
1.2
Pondere active imobilizate
45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.2 | 0.6 | 12.03 | 4.72 | 23.99 |
| Lichiditate imediată | 1.2 | 0.6 | 12.03 | 4.72 | 23.99 |
| Pondere active imobilizate | 45% | 72.29% | 4.53% | 0% | 0.63% |
| Pondere active circulante | 55% | 27.71% | 95.47% | 100% | 99.37% |
©Firme.ro