Companie
Detalii identificare
Nume firmăREKORD TOTAL CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43161701 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3235/2020
EUIDROONRC.J12/3235/2020
Data înființării08.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 11, Apahida, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.200
Profit (Lei)
2.500
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.200 | 2.500 | 208 | 670 | 0 | 19.197 | 18.527 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 59 | 0 | 16.086 | 16.027 | 1 |
| 2022 | 23.265 | 18.791 | 1.566 | 257 | 0 | 18.836 | 18.579 | 1 |
| 2021 | 450 | 333 | 28 | 1.000 | 0 | 788 | -212 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.254 | 73 | 635 | -546 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.49%
Lichiditate curentă
28.65
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.49%
Profit net per salariat
2.500 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.02% | 0% | 80.77% | 74% | 0% |
| Marjă profit brut | 15.44% | 0% | 83.71% | 77.11% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.49% | 0% | 100% | -157.08% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.500 Lei | 0 Lei | 18.791 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
23.53 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 0 | 1.24 | 0.57 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 23.53 zile | 0 | 0.22 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 19.200 Lei | 0 Lei | 23.265 Lei | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
28.65
Lichiditate imediată
28.65
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 28.65 | 272.64 | 73.29 | 0.79 | 0.51 |
| Lichiditate imediată | 28.65 | 272.64 | 73.29 | 0.79 | 0.51 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 10.31% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 89.69% |
©Firme.ro