Companie
Detalii identificare
Nume firmăZSOMAR JAK S.R.L.
Cod unic de înregistrare43189621 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ30/850/2020
EUIDROONRC.J30/850/2020
Data înființării14.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 73-16, Vetiş, Satu Mare
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.600
Profit (Lei)
3.044
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.600 | 3.044 | 254 | 4.896 | 722 | 15.698 | 11.524 | 0 |
| 2023 | 27.500 | 0 | 0 | 2.142 | 722 | 9.900 | 8.480 | 1 |
| 2022 | 24.000 | 13.352 | 1.113 | 4.410 | 722 | 16.375 | 12.687 | 1 |
| 2021 | 28.500 | 4.859 | 405 | 1.982 | 722 | 585 | -675 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 6.744 | 722 | 488 | -5.534 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.41%
Lichiditate curentă
3.21
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.41%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.12% | 0% | 55.63% | 17.05% | 0% |
| Marjă profit brut | 54.38% | 0% | 56.82% | 18.89% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.41% | 0% | 100% | -719.85% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 13.352 Lei | 4.859 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
563.37 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 2.59 | 1.4 | 21.81 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 563.37 zile | 117.95 zile | 240.29 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 27.500 Lei | 24.000 Lei | 28.500 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
3.21
Lichiditate imediată
3.21
Pondere active imobilizate
4.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.21 | 4.62 | 3.71 | 0.3 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 3.21 | 4.62 | 3.71 | 0.3 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 4.4% | 6.8% | 4.22% | 55.24% | 59.67% |
| Pondere active circulante | 95.6% | 93.2% | 95.78% | 44.76% | 40.33% |
©Firme.ro