Companie
Detalii identificare
Nume firmăBDM ROOF SMART S.R.L.
Cod unic de înregistrare43205492 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020013697408
EUIDROONRC.J2020013697408
Data înființării19.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
AdresaMărăcineni nr. 81, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
289.701
Profit (Lei)
-183.098
Număr angajați
6
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289.701 | -183.098 | -15.258 | 374.312 | 137.284 | 59.238 | -178.640 | 6 |
| 2023 | 240.524 | 0 | 0 | 141.633 | 317 | 145.773 | 4.457 | 4 |
| 2022 | 280.988 | 114.804 | 9.567 | 93.763 | 317 | 208.490 | 115.044 | 3 |
| 2021 | 297.991 | 241.534 | 20.128 | 22.832 | 399 | 264.207 | 241.774 | 1 |
| 2020 | 244.326 | 235.791 | 19.649 | 62.320 | 1.712 | 296.599 | 235.991 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-63.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.16
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-63.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-30.516 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -63.2% | 0% | 40.86% | 81.05% | 96.51% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 41.84% | 81.87% | 99.51% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 99.79% | 99.9% | 99.92% |
| Profit net per salariat | -30.516 Lei | 0 Lei | 38.268 Lei | 241.534 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
70.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.65 | 1.35 | 1.13 | 0.82 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 70.44 zile | 49.13 zile | 27.48 zile | 30.72 zile | 113.78 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 48.284 Lei | 60.131 Lei | 93.663 Lei | 297.991 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.16
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
69.86%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.16 | 1.03 | 2.22 | 11.57 | 4.76 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 1.03 | 2.22 | 11.57 | 4.76 |
| Pondere active imobilizate | 69.86% | 0.22% | 0.15% | 0.15% | 0.57% |
| Pondere active circulante | 30.14% | 99.78% | 99.85% | 99.85% | 99.43% |
©Firme.ro