Companie
Detalii identificare
Nume firmăORKAAN STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43235477 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000463214
EUIDROONRC.J2020000463214
Data înființării23.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5821
Această clasă include:
-editarea jocurilor pe calculator pentru toate platformele.
-editarea jocurilor pe calculator pentru toate platformele.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateActivitati de editare a jocurilor de calculator
Informații de contact
AdresaNicolae Bălcescu nr. 30, Amara, Ialomiţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
269.609
Profit (Lei)
193.709
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 269.609 | 193.709 | 16.142 | 31.226 | 0 | 244.975 | 213.749 | 1 |
| 2023 | 238.303 | 160.562 | 13.380 | 7.725 | 0 | 191.878 | 184.153 | 2 |
| 2022 | 9.817 | 3.551 | 296 | 3.383 | 0 | 7.174 | 3.791 | 1 |
| 2021 | 25.144 | 0 | 0 | 2.363 | 0 | 23.757 | 21.394 | 1 |
| 2020 | 46.103 | 38.327 | 3.194 | 2.752 | 102 | 41.177 | 38.527 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
71.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.62%
Lichiditate curentă
7.85
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
71.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.62%
Profit net per salariat
193.709 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 71.85% | 67.38% | 36.17% | 0% | 83.13% |
| Marjă profit brut | 74.2% | 68.38% | 37.17% | 0% | 84.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.62% | 87.19% | 93.67% | 0% | 99.48% |
| Profit net per salariat | 193.709 Lei | 80.281 Lei | 3.551 Lei | 0 Lei | 38.327 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
330.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 1.24 | 1.37 | 1.06 | 1.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 330.15 zile | 288.65 zile | 63.28 zile | 209.56 zile | 177.1 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 269.609 Lei | 119.152 Lei | 9.817 Lei | 25.144 Lei | 46.103 Lei |
Lichiditate curentă
7.85
Lichiditate imediată
7.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.85 | 24.84 | 2.12 | 10.05 | 14.96 |
| Lichiditate imediată | 7.85 | 24.84 | 2.12 | 10.05 | 14.96 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.25% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.75% |
©Firme.ro