Companie
Detalii identificare
Nume firmăBROWSTUDIO OP S.R.L.-D.
Cod unic de înregistrare43236790 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3466/2020
EUIDROONRC.J12/3466/2020
Data înființării26.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaGorunului nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
87.123
Profit (Lei)
9.114
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.123 | 9.114 | 760 | 28.505 | 7.274 | 30.630 | 9.399 | 1 |
| 2024 | 127.340 | 51.093 | 4.258 | 5.290 | 0 | 20.975 | 15.685 | 1 |
| 2023 | 85.656 | 13.363 | 1.114 | 28.468 | 0 | 13.300 | -15.168 | 1 |
| 2022 | 18.083 | 0 | 0 | 29.865 | 0 | 1.334 | -28.531 | 1 |
| 2020 | 3.210 | 0 | 0 | 4.786 | 0 | 3.553 | -1.233 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Lichiditate curentă
1.07
Viteza rotație active
2.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Profit net per salariat
9.114 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.46% | 40.12% | 15.6% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 11.44% | 41.09% | 16.6% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.97% | 100% | -88.1% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 9.114 Lei | 51.093 Lei | 13.363 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
43.64 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.3 | 6.07 | 6.44 | 13.56 | 0.9 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 86.7 | 18.3 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 43.64 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 87.123 Lei | 127.340 Lei | 85.656 Lei | 18.083 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.07
Lichiditate imediată
1.07
Pondere active imobilizate
19.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.07 | 3.97 | 0.47 | 0.04 | 0.74 |
| Lichiditate imediată | 1.07 | 3.97 | 0.43 | 0.01 | 0.74 |
| Pondere active imobilizate | 19.19% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 80.81% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro