Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOMARIA INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43263868 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020002640224
EUIDROONRC.J2020002640224
Data înființării30.10.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAtelierului nr. 1A, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.158.815
Profit (Lei)
353.109
Număr angajați
4
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.158.815 | 353.109 | 29.426 | 433.000 | 618.815 | 392.563 | 578.378 | 4 |
| 2024 | 638.028 | 43.281 | 3.607 | 97.995 | 120.108 | 454.079 | 476.192 | 5 |
| 2023 | 1.515.150 | 805.794 | 67.150 | 127.540 | 20.445 | 953.043 | 845.948 | 5 |
| 2022 | 747.987 | 512.518 | 42.710 | 109.377 | 14.667 | 607.468 | 512.758 | 4 |
| 2021 | 209.261 | 102.721 | 8.560 | 17.991 | 18.667 | 150.612 | 151.288 | 1 |
| 2020 | 50.250 | 48.367 | 4.031 | 11.507 | 0 | 60.074 | 48.567 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.05%
Lichiditate curentă
0.91
Viteza rotație active
1.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.05%
Profit net per salariat
88.277 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.47% | 6.78% | 53.18% | 68.52% | 49.09% | 96.25% |
| Marjă profit brut | 36.29% | 8.08% | 53.99% | 69.32% | 50.09% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 61.05% | 9.09% | 95.25% | 99.95% | 67.9% | 99.59% |
| Profit net per salariat | 88.277 Lei | 8.656 Lei | 161.159 Lei | 128.130 Lei | 102.721 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
112.58 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.15 | 1.11 | 1.56 | 1.2 | 1.24 | 0.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 112.58 zile | 225.89 zile | 178.12 zile | 156.18 zile | 78.88 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 289.704 Lei | 127.606 Lei | 303.030 Lei | 186.997 Lei | 209.261 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.91
Lichiditate imediată
0.91
Pondere active imobilizate
61.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.91 | 4.63 | 7.47 | 5.55 | 8.37 | 5.22 |
| Lichiditate imediată | 0.91 | 4.63 | 7.47 | 5.55 | 8.37 | 5.22 |
| Pondere active imobilizate | 61.19% | 20.92% | 2.1% | 2.36% | 11.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 38.81% | 79.08% | 97.9% | 97.64% | 88.97% | 100% |
©Firme.ro