Companie
Detalii identificare
Nume firmăC2 ATELIER DESIGN & ARCHITECTURE S.R.L.
Cod unic de înregistrare43318610 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020015267403
EUIDROONRC.J2020015267403
Data înființării12.11.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7410
Această clasă include:
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de design specializat
Informații de contact
AdresaŞerban Vodă nr. 282, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
246.637
Profit (Lei)
149.789
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.637 | 149.789 | 12.482 | 7.850 | 5.063 | 157.879 | 150.029 | 1 |
| 2024 | 87.247 | 17.783 | 1.482 | 9.636 | 8.262 | 27.221 | 18.023 | 1 |
| 2023 | 132.739 | 67.527 | 5.627 | 5.454 | 1.187 | 72.034 | 67.767 | 1 |
| 2022 | 123.044 | 94.687 | 7.891 | 104.208 | 1.937 | 197.198 | 94.927 | 0 |
| 2021 | 47.450 | 37.326 | 3.111 | 1.824 | 2.687 | 37.521 | 38.384 | 0 |
| 2020 | 1.704 | 858 | 72 | 673 | 112 | 1.619 | 1.058 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
60.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Lichiditate curentă
20.11
Viteza rotație active
1.51
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
60.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Profit net per salariat
149.789 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 60.73% | 20.38% | 50.87% | 76.95% | 78.66% | 50.35% |
| Marjă profit brut | 61.72% | 21.37% | 51.85% | 79.64% | 81.3% | 53.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.84% | 98.67% | 99.65% | 99.75% | 97.24% | 81.1% |
| Profit net per salariat | 149.789 Lei | 17.783 Lei | 67.527 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.51
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
126.01 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.51 | 2.46 | 1.81 | 0.62 | 1.18 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 126.01 zile | 21.33 zile | 6.42 zile | 244.89 zile | 1.07 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 246.637 Lei | 87.247 Lei | 132.739 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
20.11
Lichiditate imediată
20.11
Pondere active imobilizate
3.11%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.11 | 2.82 | 13.21 | 1.89 | 20.57 | 2.41 |
| Lichiditate imediată | 20.11 | 2.82 | 13.21 | 1.89 | 20.57 | 2.41 |
| Pondere active imobilizate | 3.11% | 23.28% | 1.62% | 0.97% | 6.68% | 6.47% |
| Pondere active circulante | 96.89% | 76.72% | 98.38% | 99.03% | 93.32% | 93.53% |
©Firme.ro