Companie
Detalii identificare
Nume firmăDARIDAV AGT CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43329660 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1867/2020
EUIDROONRC.J3/1867/2020
Data înființării13.11.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSlănic, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
297.500
Profit (Lei)
142.447
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297.500 | 142.447 | 11.871 | 42.878 | 1.247 | 202.020 | 159.142 | 2 |
| 2023 | 136.100 | 0 | 0 | 29.543 | 6.550 | 43.844 | 14.301 | 4 |
| 2022 | 163.097 | 82.950 | 6.913 | 20.623 | 15.579 | 126.988 | 106.365 | 5 |
| 2021 | 292.929 | 24.358 | 2.030 | 78.421 | 25.446 | 243.494 | 23.415 | 5 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 2.000 | 0 | 436.057 | -943 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
47.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.51%
Lichiditate curentă
4.71
Viteza rotație active
1.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
47.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.51%
Profit net per salariat
71.224 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 47.88% | 0% | 50.86% | 8.32% | 0% |
| Marjă profit brut | 48.73% | 0% | 51.71% | 8.4% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 89.51% | 0% | 77.99% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 71.224 Lei | 0 Lei | 16.590 Lei | 4.872 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
236.2 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.46 | 2.7 | 1.14 | 1.09 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 236.2 zile | 30.51 zile | 0 zile | 271.07 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 148.750 Lei | 34.025 Lei | 32.619 Lei | 58.586 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
4.71
Lichiditate imediată
4.71
Pondere active imobilizate
0.61%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.71 | 1.48 | 6.16 | 3.1 | 218.03 |
| Lichiditate imediată | 4.71 | 1.48 | 6.16 | 3.1 | 218.03 |
| Pondere active imobilizate | 0.61% | 13% | 10.93% | 9.46% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.39% | 87% | 89.07% | 90.54% | 100% |
©Firme.ro