Companie
Detalii identificare
Nume firmăATELIER SZABOLCS EGYED S.R.L.
Cod unic de înregistrare43342171 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/536/2020
EUIDROONRC.J19/536/2020
Data înființării17.11.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaSzék nr. 141A, Miercurea Ciuc, Harghita
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
23.842
Profit (Lei)
16.029
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.842 | 16.029 | 1.336 | 23.863 | 61.995 | 2.233 | 248 | 1 |
| 2024 | 125.287 | -28.356 | -2.363 | 57.804 | 92.308 | 7.652 | -15.819 | 2 |
| 2023 | 99.715 | 9.159 | 763 | 131.885 | 121.377 | 119.236 | 12.537 | 1 |
| 2022 | 65.134 | 1.801 | 150 | 34.060 | 5.609 | 31.828 | 3.377 | 1 |
| 2021 | 72.366 | 32.284 | 2.690 | 11.081 | 11.727 | 31.878 | 32.524 | 1 |
| 2020 | 2.000 | 1.803 | 150 | 882 | 685 | 2.200 | 2.003 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
67.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
67.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
16.029 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 67.23% | -22.63% | 9.19% | 2.77% | 44.61% | 90.15% |
| Marjă profit brut | 72.2% | 0% | 10.04% | 3.62% | 45.61% | 93.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 73.06% | 53.33% | 99.26% | 90.01% |
| Profit net per salariat | 16.029 Lei | -14.178 Lei | 9.159 Lei | 1.801 Lei | 32.284 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.37 | 1.25 | 0.41 | 1.74 | 1.66 | 0.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 3480.19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1 zile | 0.19 zile | 366.04 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 23.842 Lei | 62.644 Lei | 99.715 Lei | 65.134 Lei | 72.366 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
96.52%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.13 | 0.9 | 0.93 | 2.88 | 2.49 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.13 | 0.9 | 0.93 | 2.88 | 2.49 |
| Pondere active imobilizate | 96.52% | 92.34% | 50.44% | 14.98% | 26.89% | 23.74% |
| Pondere active circulante | 3.48% | 7.66% | 49.56% | 85.02% | 73.11% | 76.26% |
©Firme.ro