Companie

Detalii identificare

Nume firmăCITYLIFE REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare43419062 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020016849400
EUIDROONRC.J2020016849400
Data înființării08.12.2020 - 5 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4642
info-icon
Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata al îmbrăcăminții și încălțămintei
CAEN secundare
1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
, 
1396
Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
, 
1410
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
, 
1520
Fabricarea încălțămintei
, 
2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
, 
2899
Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
, 
3092
Fabricarea de biciclete și de vehicule pentru invalizi
, 
3100
Fabricarea de mobilă
, 
3230
Fabricarea articolelor pentru sport
, 
3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRâmnicu Vâlcea nr. 14A, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.948.137
Profit (Lei)
923.094
Număr angajați
3
Vechime
5 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.948.137923.09476.9254.501.23205.423.625922.3933

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
23.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
0.73

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
23.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
307.698 Lei
Indicator2025
Marjă profit net23.38%
Marjă profit brut27.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat307.698 Lei
Viteza rotație active
0.73
Viteza rotație stocuri
1.45
Durata medie încasare creanțe
89.89 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.73
Viteza rotație stocuri1.45
Durata medie încasare creanțe89.89 zile
Cifra de afaceri per salariat1.316.046 Lei
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
0.6
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.2
Lichiditate imediată0.6
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente