Companie
Detalii identificare
Nume firmăCITRUS STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare43426655 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/16945/2020
EUIDROONRC.J40/16945/2020
Data înființării09.12.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaPartiturii nr. 8, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
216.588
Profit (Lei)
100.303
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 216.588 | 100.303 | 8.359 | 124.136 | 0 | 224.241 | 100.557 | 1 |
| 2023 | 241.953 | 100.823 | 8.402 | 45.550 | 236 | 181.793 | 136.599 | 1 |
| 2022 | 116.903 | 82.352 | 6.863 | 20.738 | 244 | 103.090 | 82.596 | 1 |
| 2021 | 83.856 | 63.554 | 5.296 | 9.736 | 0 | 81.140 | 71.436 | 1 |
| 2020 | 8.105 | 7.682 | 640 | 1.293 | 830 | 8.345 | 7.882 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Profit net per salariat
100.303 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.31% | 41.67% | 70.44% | 75.79% | 94.78% |
| Marjă profit brut | 47.29% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.75% | 73.81% | 99.7% | 88.97% | 97.46% |
| Profit net per salariat | 100.303 Lei | 100.823 Lei | 82.352 Lei | 63.554 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
116.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 1.33 | 1.13 | 1.03 | 0.88 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 116.24 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 216.588 Lei | 241.953 Lei | 116.903 Lei | 83.856 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 3.99 | 4.97 | 8.33 | 6.45 |
| Lichiditate imediată | 1.81 | 3.99 | 4.97 | 8.33 | 6.45 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.13% | 0.24% | 0% | 9.05% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.87% | 99.76% | 100% | 90.95% |
©Firme.ro