Companie
Detalii identificare
Nume firmăVALAINIS SMART CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43451799 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/2304/2020
EUIDROONRC.J5/2304/2020
Data înființării15.12.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCoralilor nr. 16C, Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
44.500
Profit (Lei)
-15.621
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44.500 | -15.621 | -1.302 | 20.903 | 0 | 39.603 | 18.700 | 1 |
| 2023 | 134.805 | 21.708 | 1.809 | 44.679 | 0 | 126.183 | 81.504 | 1 |
| 2022 | 75.260 | 29.585 | 2.465 | 4.747 | 0 | 64.543 | 59.796 | 1 |
| 2021 | 39.810 | 21.394 | 1.783 | 3.752 | 0 | 33.963 | 30.211 | 1 |
| 2020 | 9.092 | 8.617 | 718 | 273 | 0 | 9.090 | 8.817 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-35.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-83.53%
Lichiditate curentă
1.89
Viteza rotație active
1.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-35.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-83.53%
Profit net per salariat
-15.621 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -35.1% | 16.1% | 39.31% | 53.74% | 94.78% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -83.53% | 26.63% | 49.48% | 70.82% | 97.73% |
| Profit net per salariat | -15.621 Lei | 21.708 Lei | 29.585 Lei | 21.394 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
156.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.12 | 1.07 | 1.17 | 1.17 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 156.66 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 44.500 Lei | 134.805 Lei | 75.260 Lei | 39.810 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.89
Lichiditate imediată
1.89
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.89 | 2.82 | 13.6 | 9.05 | 33.3 |
| Lichiditate imediată | 1.89 | 2.82 | 13.6 | 9.05 | 33.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro