Companie
Detalii identificare
Nume firmăNATMARDAVID S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43456109 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/2307/2020
EUIDROONRC.J5/2307/2020
Data înființării16.12.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaZambilelor nr. 13, Cihei, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
71.942
Profit (Lei)
-38.912
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71.942 | -38.912 | -3.243 | 167.945 | 150.035 | 26.644 | 8.734 | 1 |
| 2023 | 56.149 | 0 | 0 | 70.495 | 92.411 | 25.730 | 47.646 | 1 |
| 2022 | 74.539 | 0 | 0 | 27.835 | 112.498 | 15.960 | 100.623 | 0 |
| 2021 | 539.029 | 145.182 | 12.099 | 35.220 | 0 | 192.846 | 157.626 | 0 |
| 2020 | 12.700 | 12.244 | 1.020 | 503 | 122 | 12.825 | 12.444 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-54.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-445.52%
Lichiditate curentă
0.16
Viteza rotație active
0.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-54.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-445.52%
Profit net per salariat
-38.912 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -54.09% | 0% | 0% | 26.93% | 96.41% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 29.64% | 99.41% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -445.52% | 0% | 0% | 92.11% | 98.39% |
| Profit net per salariat | -38.912 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
103.71 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.41 | 0.48 | 0.58 | 2.8 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 103.71 zile | 109.9 zile | 77.51 zile | 76.22 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 71.942 Lei | 56.149 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.16
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
84.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.16 | 0.36 | 0.57 | 5.48 | 25.5 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.36 | 0.57 | 5.48 | 25.5 |
| Pondere active imobilizate | 84.92% | 78.22% | 87.58% | 0% | 0.94% |
| Pondere active circulante | 15.08% | 21.78% | 12.42% | 100% | 99.06% |
©Firme.ro