Companie
Detalii identificare
Nume firmăNO NAME FOR THE MOMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43508399 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/1595/2020
EUIDROONRC.J2/1595/2020
Data înființării30.12.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaAlmaş nr. 437, Almaş, Arad
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
98.088
Profit (Lei)
-31.359
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98.088 | -31.359 | -2.613 | 131.723 | 33.401 | 48.406 | -49.916 | 1 |
| 2023 | 74.267 | 0 | 0 | 68.200 | 3.262 | 46.381 | -18.557 | 1 |
| 2022 | 24.124 | 474 | 40 | 9.332 | 9.785 | 7.466 | 7.919 | 1 |
| 2021 | 13.603 | 7.245 | 604 | 7.900 | 0 | 15.345 | 7.445 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-31.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.82%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-31.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.82%
Profit net per salariat
-31.359 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -31.97% | 0% | 1.96% | 53.26% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 4.87% | 56.26% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.82% | 0% | 5.99% | 97.31% |
| Profit net per salariat | -31.359 Lei | 0 Lei | 474 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.86 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.5 | 1.4 | 0.89 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | -3094.46 | 7.7 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.86 zile | 5.02 zile | 20.86 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.088 Lei | 74.267 Lei | 24.124 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
40.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.37 | 0.68 | 0.8 | 1.94 |
| Lichiditate imediată | 0.37 | 0.68 | 0.46 | 1.94 |
| Pondere active imobilizate | 40.83% | 6.57% | 56.72% | 0% |
| Pondere active circulante | 59.17% | 93.43% | 43.28% | 100% |
©Firme.ro