Companie
Detalii identificare
Nume firmăINK RETHINK TATTO S.R.L.
Cod unic de înregistrare43529570 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000026175
EUIDROONRC.J2021000026175
Data înființării08.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaCicero nr. 1, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
123.202
Profit (Lei)
-2.573
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.202 | -2.573 | -214 | 134.442 | 38.378 | 149.477 | 85.920 | 1 |
| 2024 | 136.711 | 61.780 | 5.148 | 16.803 | 0 | 107.929 | 95.409 | 0 |
| 2023 | 82.540 | 53.739 | 4.478 | 3.622 | 221 | 73.911 | 70.510 | 0 |
| 2022 | 19.380 | 16.900 | 1.408 | 416 | 221 | 16.966 | 16.771 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 500 | 221 | 149 | -130 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.99%
Lichiditate curentă
1.11
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.99%
Profit net per salariat
-2.573 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.09% | 45.19% | 65.11% | 87.2% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 52.77% | 66.08% | 90.12% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.99% | 64.75% | 76.21% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -2.573 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
237.76 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 1.27 | 1.11 | 1.13 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 237.76 zile | 114.67 zile | 158.09 zile | 55.18 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 123.202 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.11
Lichiditate imediată
1.11
Pondere active imobilizate
20.43%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.11 | 6.42 | 20.41 | 40.78 | 0.3 |
| Lichiditate imediată | 1.11 | 6.42 | 20.41 | 40.78 | 0.3 |
| Pondere active imobilizate | 20.43% | 0% | 0.3% | 1.29% | 59.73% |
| Pondere active circulante | 79.57% | 100% | 99.7% | 98.71% | 40.27% |
©Firme.ro