Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOMFORT HOME REAL ESTATE BY MIHAELA S.R.L.
Cod unic de înregistrare43534380 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/232/2021
EUIDROONRC.J40/232/2021
Data înființării11.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaAvrig nr. 9-19, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.119
Profit (Lei)
-52.456
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.119 | -52.456 | -4.371 | 134.831 | 0 | 856 | -133.648 | 1 |
| 2023 | 15.212 | 0 | 0 | 91.306 | 0 | 10.114 | -81.192 | 1 |
| 2022 | 10.821 | 0 | 0 | 56.618 | 0 | 2.937 | -53.681 | 1 |
| 2021 | 2.210 | 0 | 0 | 22.925 | 10 | 269 | -22.646 | 1 |
Marja profit net
-4687.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.25%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4687.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.25%
Profit net per salariat
-52.456 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4687.76% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.25% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -52.456 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
-85.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 1.5 | 3.68 | 7.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -85.46 zile | 58.79 zile | 31.57 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.119 Lei | 15.212 Lei | 10.821 Lei | 2.210 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.11 | 0.05 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.11 | 0.05 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 3.58% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 96.42% |
©Firme.ro