Companie

Detalii identificare

Nume firmăLIVIUS PERFECT CAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare43536780 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000035153
EUIDROONRC.J2021000035153
Data înființării11.01.2021 - 5 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
, 
7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
, 
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPrincipală nr. 108B, Gheboaia, Dâmboviţa

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
243.873
Profit (Lei)
41.286
Număr angajați
1
Vechime
5 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025243.87341.2863.44144.1536.40079.23941.4861

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Lichiditate curentă
1.79
Viteza rotație active
2.85

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Profit net per salariat
41.286 Lei
Indicator2025
Marjă profit net16.93%
Marjă profit brut22.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.52%
Profit net per salariat41.286 Lei
Viteza rotație active
2.85
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
70.92 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.85
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe70.92 zile
Cifra de afaceri per salariat243.873 Lei
Lichiditate curentă
1.79
Lichiditate imediată
1.79
Pondere active imobilizate
7.47%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.79
Lichiditate imediată1.79
Pondere active imobilizate7.47%
Pondere active circulante92.53%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente