Companie
Detalii identificare
Nume firmăDOUA ROTI MANAGEMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43547223 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/378/2021
EUIDROONRC.J40/378/2021
Data înființării13.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4540
Această clasă include:
-vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul a motocicletelor, inclusiv a motoretelor -vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul, inclusiv prin agenţi comisionari şi case de comenzi prin poştă, de piese şi accesorii pentru motociclete -întreţinerea şi repararea motocicletelor Această clasă exclude: -vânzarea cu ridicata de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4649 -vânzarea cu amănuntul de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4764 -închirierea de motociclete,
7739 -repararea şi întreţinerea bicicletelor,
9529
-vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul a motocicletelor, inclusiv a motoretelor -vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul, inclusiv prin agenţi comisionari şi case de comenzi prin poştă, de piese şi accesorii pentru motociclete -întreţinerea şi repararea motocicletelor Această clasă exclude: -vânzarea cu ridicata de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4649 -vânzarea cu amănuntul de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4764 -închirierea de motociclete,
7739 -repararea şi întreţinerea bicicletelor,
9529
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor
Informații de contact
AdresaStrăuleşti nr. 62, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.000
Profit (Lei)
-61.048
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.000 | -61.048 | -5.087 | 674.514 | 20.740 | 360.117 | -291.712 | 0 |
| 2023 | 103.863 | 0 | 0 | 614.727 | 48.897 | 333.212 | -230.664 | 0 |
| 2022 | 473.502 | 0 | 0 | 717.310 | 72.612 | 518.287 | -125.760 | 0 |
| 2021 | 55.360 | 0 | 0 | 253.177 | 77.711 | 109.725 | -63.665 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2034.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.93%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2034.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.93%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2034.93% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.93% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.02
Durata medie încasare creanțe
19879 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.27 | 0.8 | 0.3 |
| Viteza rotație stocuri | 0.02 | 0.53 | 1.29 | 0.22 |
| Durata medie încasare creanțe | 19879 zile | 480.43 zile | 115.43 zile | -1011.48 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.24
Pondere active imobilizate
5.45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.53 | 0.54 | 0.72 | 0.43 |
| Lichiditate imediată | 0.24 | 0.22 | 0.21 | -0.55 |
| Pondere active imobilizate | 5.45% | 12.8% | 12.29% | 41.46% |
| Pondere active circulante | 94.55% | 87.2% | 87.71% | 58.54% |
©Firme.ro