Companie
Detalii identificare
Nume firmăIMPLANT PAR CLUJ DR. FUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare43571698 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/185/2021
EUIDROONRC.J12/185/2021
Data înființării18.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncoveanu nr. 15, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.378.975
Profit (Lei)
516.389
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.378.975 | 516.389 | 43.032 | 43.397 | 24.285 | 535.565 | 516.629 | 1 |
| 2024 | 2.146.004 | 1.021.124 | 85.094 | 104.609 | 31.419 | 1.087.711 | 1.021.364 | 2 |
| 2023 | 1.814.055 | 960.837 | 80.070 | 52.877 | 26.929 | 986.985 | 961.037 | 1 |
| 2022 | 724.703 | 339.261 | 28.272 | 11.903 | 31.095 | 282.399 | 301.591 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 101.866 | 4.527 | 59.669 | -37.670 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
12.34
Viteza rotație active
2.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
516.389 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.45% | 47.58% | 52.97% | 46.81% | 0% |
| Marjă profit brut | 44.16% | 50.44% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 99.98% | 99.98% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 516.389 Lei | 510.562 Lei | 960.837 Lei | 339.261 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.46
Viteza rotație stocuri
49.7
Durata medie încasare creanțe
123.13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.46 | 1.92 | 1.79 | 2.31 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 49.7 | 76.52 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 123.13 zile | 132.46 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.378.975 Lei | 1.073.002 Lei | 1.814.055 Lei | 724.703 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
12.34
Lichiditate imediată
11.7
Pondere active imobilizate
4.34%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.34 | 10.4 | 18.67 | 23.73 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 11.7 | 10.13 | 18.67 | 23.73 | 0.59 |
| Pondere active imobilizate | 4.34% | 2.81% | 2.66% | 9.92% | 7.05% |
| Pondere active circulante | 95.66% | 97.19% | 97.34% | 90.08% | 92.95% |
©Firme.ro