Companie
Detalii identificare
Nume firmăMEDFAM PLUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare43572278 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/77/2021
EUIDROONRC.J26/77/2021
Data înființării18.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaMitropolit Andrei Şaguna nr. 11, Sighişoara, Mureş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
271.122
Profit (Lei)
157.808
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 271.122 | 157.808 | 13.151 | 10.022 | 0 | 245.914 | 235.892 | 2 |
| 2023 | 168.916 | 77.844 | 6.487 | 39.514 | 0 | 117.598 | 78.084 | 2 |
| 2022 | 98.656 | 31.321 | 2.610 | 10.267 | 0 | 41.828 | 31.561 | 2 |
| 2021 | 70.927 | 28.060 | 2.338 | 7.830 | 0 | 36.090 | 28.260 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.9%
Lichiditate curentă
24.54
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.9%
Profit net per salariat
78.904 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.21% | 46.08% | 31.75% | 39.56% |
| Marjă profit brut | 60.76% | 47.03% | 32.62% | 40.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.9% | 99.69% | 99.24% | 99.29% |
| Profit net per salariat | 78.904 Lei | 38.922 Lei | 15.661 Lei | 14.030 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 1.44 | 2.36 | 1.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.28 zile | 64.41 zile | 31.23 zile | 2.74 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 135.561 Lei | 84.458 Lei | 49.328 Lei | 35.464 Lei |
Lichiditate curentă
24.54
Lichiditate imediată
24.54
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 24.54 | 2.98 | 4.07 | 4.61 |
| Lichiditate imediată | 24.54 | 2.98 | 4.07 | 4.61 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro